Відбулась підсумкова нарада Асоціації управителів житла

  27 грудня 2016 року Асоціація управителів житла провела підсумкову нараду.

  В зазначеній нараді взяли участь члени Асоціації з міст Києва, Дніпра, Одеси, Львова, Запоріжжя, Житомира, Сум, Ужгорода, Кривого Рогу, Нікополя, Рубіжного, Обухова, Вишневого та Бучі.

  Приємно зазначити, що в згаданому заході взяла участь начальник Управління житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України — Старцева Світлана Михайлівна.

  Президент Асоціації ознайомив присутніх зі звітом про діяльність Асоціації за поточний рік та закцентував увагу на основних досягненнях Асоціації в 2016 році.

  Зокрема, Василь Ліман повідомив, що до Асоціації в 2016 році приєдналося 24 суб’єкта господарювання.

  За підтримки Асоціації було створено Інститут муніципального менеджменту. Протягом року в Інституті пройшли навчання понад 500 управителів та представників ОСББ з різних регіонів України.

  Члени Асоціації були активними учасниками робочих груп з напрацювання законодавчої бази при Комітеті ВРУ з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства та Мінрегіоні України.

  Асоціацією спільно з Мінрегіоном в рамках ХІІ Міжнародного конгресу “Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства” проведено Експертну дискусію “Удосконалення системи управління в житловому господарстві”, а спільно з Асоціацією “Теплокомуненерго”, Асоціацією “Укрводоканалекологія”, Асоціацією міст України, ВГО “Клуб” мерів проведено ІІ-гу Міжнародну спеціалізовану виставку “ВОДА ТЕПЛО БУДИНОК”.

  Крім цього, Асоціацією в 2016 році було проведено ряд інших заходів та представники Асоціації були активними учасниками різних Міжнародних та Всеукраїниських форумів, конференцій, круглих столів тощо.

  Після чого, Світлана Старцева подякувала Асоціації за плідну співпрацю та зазначила, що протягом року Асоціацією спільно з Мінрегіоном було напрацьовано низку нормативно-правових актів та проведено ряд спільних заходів.

  Представник Міністерства привітала учасників заходу з наступаючими Новорічними і Різдвяними святами та відповіла на поставлені запитання.

  Всі учасники заходу зазначили, що незважаючи на зусилля Асоціації управителів житла, Мінрегіону, профільного комітету Верховної Ради України, головним невирішеним питанням 2016 року є неприйняття нової редакції ЗУ “Про житлово-комунальні послуги”. А це в свою чергу є причиною відсутності розвитку ринку управління багатоквартирними будинками та може призвести до банкрутства значної частини підприємств сфери управління та утримання житлового фонду, які до сьогоднішнього дня працюють за тарифами, затвердженими органами місцевого самоврядування в 2007-2011 роках.

  Також учасники наради обговорили пріоритетні завдання та напрямки діяльності Асоціації в 2017 році.

  Підсумовуючи, Василь Ліман подякував присутнім за участь в робочій нараді та привітав всіх з Новорічними святами.