Відбулася робоча нарада членів Асоціації управителів житла

  В робочій нараді, під головуванням Президента ГС «Асоціація управителів житла» Василя Лімана взяли участь управителі з міст Києва, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Кривого Рогу, Бучі, Вишневого, Лозової та ін.
  Розпочалася нарада зі звіту Василя Лімана про діяльність Асоціації за останні декілька місяців. В своєму виступі В.Ліман зазначив, що протягом серпня-вересня Асоціація виступила співорганізатором Всеукраїнської практичної конференції “Нормативно-правове регулювання ринку управління багатоквартирними будинками: сучасний стан та формування стратегії змін” та взяла участь ще у двох важливих заходах:
  – Міжнародна конференція “Модернізація будівель”;
  – ХІІІ Український муніципальний форум;
  Під час проведення вищезазначених заходів президент Асоціації управителів житла виступив з доповідями, в яких окреслив проблематику ринку та запропонував шляхи вирішення даної проблематики.
  Також Василь Ліман закцентував увагу присутніх на активізації їх участі в подальшій роботі комітетів, що діють при Асоціації управителів житла, та закликав голів згаданих комітетів спрямувати роботу комітетів на розробку підзаконних нормативно-правових актів до ЗУ “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”, ЗУ “Про Фонд енергоефективності” та ЗУ “Про енергетичну ефективність будівель”.
  Директор ТОВ “Управління комфорту” Володимир Воробей звернувся до присутніх з пропозицією попрацювати над законодавством, що регулює діяльність у сфері поводження з твердими побутовими відходами. Оскільки, існує ймовірність покладення на управителів додаткової відповідальності за правильність сортування сміття.
  Також президент Асоціації відмітив професійну роботу представника Асоціації Деомідової Т.М. в засіданнях робочої групи з напрацювання змін до нормативно-правових актів, які регулюють діяльність в сфері виготовлення, монтажу, експлуатації, ремонту, реконструкції та модернізації ліфтів.
  Крім цього, в ході проведення заходу було розглянуто питання щодо готовності житлового фонду до опалювального сезону 2017-2018 років.
  Також до присутніх звернувся менеджер з організаційного розвитку Асоціації Костянтин Ошийко, який поінформував учасників, що 7-9 листопада 2017 року в Києві проходитиме ХІІІ-й Міжнародний конгрес “Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства”.
  “В рамках проведення зазначеного конгресу Асоціація управителів житла спільно з Інститутом муніципального менеджменту та за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства планує провести захід для фахівців сфери управління житловим фондом” — зазначив К.Ошийко та попросив присутніх надати пропозиції до програми та переліку спікерів цього заходу.
  Адже, з урахуванням пропозицій практиків сфери управління житловим фондом, цей захід буде більш цікавим та ефективним.