Відбулася робоча нарада членів Асоціації

             Сьогодні учасники Асоціації управителів житла з різних регіонів України взяли участь в робочій нараді, організованій Асоціацією управителів житла за участі представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

             Метою проведення наради був розгляд актуальних питань сфери управління багатоквартирними будинками та розгляд підзаконних нормативно-правових актів, які були прийняті протягом останніх місяців.

             В ході проведення заходу відбулася «година запитань до представників Мінрегіону», під час якої учасники мали змогу поставити свої запитання заступнику директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Мінрегіону Світлані Михайлівні Старцевій та заступнику директора Департаменту економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону Наталії Олександрівні Кравченко.

             Вищезазначені представники Міністерства надали вичерпні відповіді на запитання учасників наради та закликали присутніх активно співпрацювати з Міністерством через Асоціацію управителів житла з метою оперативного врегулювання тих чи інших проблемних питань, які виникають в їхній професійній діяльності.

             Після, цього президент Асоціації обговорив з учасниками низку організаційних питань та закликав останніх до активної співпраці.