Відбувся семінар для представників ОСББ міста Житомир

  21.02.2017 року Інститутом муніципального менеджменту на запрошення Житомирської міської ради для представників ОСББ міста проведено навчальний семінар “Навігатор важливих змін у трудовому законодавстві. Статус неприбутківця.”

  В зазначеному семінарі взяли участь понад 100 представників ОСББ Житомира.

  З вітальним словом до учасників заходу звернулися заступник Житомирського міського голови Олександр Фещенко, радник Житомирського міського голови Юрій Антіпов та президент Асоціації управителів житла Василь Ліман, які звернули увагу присутніх на важливість тематики семінару та побажали учасникам заходу плідної та конструктивної роботи.

  Спікерами семінару виступили дипломовані спеціалісти, які мають значний досвід роботи у сфері управління житловим фондом.

  В ході проведення семінару, спікери ознайомили його учасників з новаціями в законодавстві для ОСББ та ЖБК, змінами у трудовому законодавстві, особливостями трудових та цивільних/господарських відносин.

  Крім цього, учасники семінару ознайомилися з механізмом проведення перевірок по дотриманню трудового законодавства на підприємствах ЖКГ, зокрема з правами та обовязками інспектора праці та роботодавця під час перевірок, відповідальністю керівника, штрафами за порушення КпзП тощо.

  Про актуальність зазначеної тематики свідчать жваві дискусії, які відбувалися в ході проведення семінару.

  Підсумовуючи, хочемо подякувати Житомирській міській раді за інтерес до сфери управління багатоквартирними будинками та турботу про якість надання послуг управителями та ОСББ мешканцям міста.