Вітаємо з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

  Василь Ліман.

  Шановні друзі, колеги та партнери!!!

  Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників житлово – комунального господарства та побутового обслуговування населення!

   Ви обрали нелегку, але вкрай потрібну і відповідальну роботу – забезпечення безпечних та комфортних умов проживання мешканців багатоповерхівок.

   Складний 2020 та поточний 2021 роки протидії поширенню пандемії COVID -19, ще раз наглядно підтверджують, що саме працівники сфери управління багатоквартирними будинками залишаються на варті 24/7 працюють вдень і вночі, в свята і в будні, незважаючи на погодні явища та катаклізми. Окрім виконання безпосередніх завдань, ви запроваджуєте заходи з дезінфекції багатоповерхівок, створюєте безпечні умови проживання та атмосферу затишку та комфорту в кожній оселі.  Сьогодення  диктує нам з вами нові правила життєдіяльності: економічно не завжди вигідні та соціально дуже напружені. Проте, це наші реалії, в яких ми маємо  жити та працювати для спільного блага.

  Дякую Вам за самовіддану працю на благо людей та щиро бажаю міцного здоров’я, наснаги, злагоди, благополуччя, світлого майбутнього,  затишку в оселях та гарного весняного настрою!

   Нехай слова вдячності від мешканців щоденно зігрівають Вашу душу!!!

  З повагою,
  Президент «Асоціація  управителів житла»                          Василь Ліман.