В Києві пройшла Експертна дискусія для фахівців сфери управління житловим фондом

  В рамках ХІІІ Міжнародного конгресу “Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства” в м. Києві, на базі Міжнародного виставкового центру, Асоціація управителів житла спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та за підтримки проекту “Енергоефективність у житловому секторі України” Групи Світового Банку (Міжнародна фінансова корпорація IFC) провели захід для фахівців сфери управління житловим фондом – Експертну дискусію “Усунення бар’єрів на шляху розвитку вітчизняного ринку управління багатоквартирними будинками”.

  Участь у заході взяли представники органів державної влади, органів місцевого самоврядування, експерти, приватні управителі, представники комунальних компаній, керівники Асоціацій ОСББ та ОСББ з усіх регіонів України.

  З вітальним словом до учасників Експертної дискусії звернулися президент Асоціації управителів житла — Василь Ліман, начальник Управління житлової політики Мінрегіону Світлана Старцева та керівник проекту IFC “Енергоефективність у житловому секторі України” – Софія Лінн.

  Після завершення офіційної частини відкриття заходу перед учасниками заходу виступили ряд спікерів, які висвітлили інформацію з різних питань.

  Зокрема, спікери ознайомили учасників заходу з проблематикою, яка на сьогодні є перешкодою на шляху розвитку ринку управління житлом, розповіли про роль органів державної влади та органів місцевого самоврядування в реформуванні ринку управління житлом та про особливості функціонування ринку в умовах законодавчих змін, звернули увагу присутніх на необхідності навчання та постійного підвищення кваліфікації управителів, поділилися досвідом впровадження проектів з енергозбереження в житловому фонді та ін.

  Значна кількість запитань в ході проведення Експертної дискусії свідчить про актуальність заходу та необхідність проведення такого роду заходів для фахівців сфери управління житловим фондом, представників органів місцевого самоврядування, органів державної влади, експертного середовища, співвласників багатоквартирних будинків та ін.